Thursday, February 13, 2014

Sisehooaeg 2013/2014

DnB Vana-aasta jooks langes kahekuulise treeningpausi lõppu, sestap pole sellest jooksust suurt midagi rääkida. Läbi hiina ime suutsin hoida kilomeetri tempot keskmisena 3:54 graafikus, tegemist oli puhtaimal kujul treeningjooksuga.


Jaanuari algusest sai uuesti liigutama hakatud, vabamal hetkel tuleb Täppsportlaste Pekist priiks retke mõtted ritta panna. Praegu teen vaheldumisi pikemaid otsi väljas ja lõigutreeninguid koos ÜKE harjutustega sisehallis.


Mallor Malmre edukast koostööst on minu blogis palju juttu tehtud. Aga tuleb veel teha, sest 18. jaanuaril tegime Täppsportlaste laupäevase treeningu ajal pikema foto shootingu. Teemaks lühemad CEP-i sokid, mis oma funktsionaalsuse poolest tuntumatest põlvikutest grammigi alla ei jää.


Laupäevane treening koosnes tol päeval 6 km + 5 km lõigutreeningust

Kui 6 km + 5 km lõigud tehtud, siis oli hea tehtud tööd nautida!

Lõigutreeningule eelnevalt sooja tegemas

Jooksuharjutused on iga sisehalli treeningu kohustuslik osa

Laupäevasel treeningul mahume veel ühte ritta

Saime hoida päris head tempot üleval

Varsti saab 6 km + 5 km lõikudega ühele poole

Sisehalli treeningud on populaarseks muutunud. Kõik treeningrühmad on paisunud suureks, üheaegselt võib kolmapäevasel sisetreeningul näha Täppsportlaste rühma, Urmas Randma Sparta rühma, FB Jooksmist, Ahto Tatteri Sparta rühma. Lisaks erinevad jalgpallimansad talvist ÜKE-t tegemas. Tallinna Spordihall on rahvast pilgeni täis, Lasnamäe Sisehall veel kuidagi mahutab rahva ära. Loetud kuud ja siis saab 5. aprillil toimuval Haapsalu 10 km Maantejooksul talvise sisetreeningu kvaliteeti esimest korda väljas kontrollida. Seniks püsivust ja tahtejõudu!

No comments:

Post a Comment